Wygodne narzędzia – jakie wybierać?

Może się to wydawać śmieszne, ale nawet wybierając narzędzia, warto zwracać uwagę na ich rozmiar i wagę. Powinny być poręczne i wygodne, co nie zawsze i nie dla każdego oznacza to samo.

Wiertarka dla kobiety – jaka będzie odpowiednia?

Tak, kobiety również radzą sobie w kryzysowych sytuacjach i znaczna większość bez problemu potrafi obsłużyć proste narzędzia. Kupując wiertarko wkrętarkę udarową do domu, w którym nie tylko mężczyzna jest złotą rączką, warto skusić się na sprzęt, który łączy w sobie mocne parametry z małym rozmiarem i – przede wszystkim – niską wagą. Jeśli taki kompromis jest nie do osiągnięcia, wtedy można przemyśleć kwestię zakupu wiertarki osobno i poszukać wkrętarki niemalże podręcznej, malutkiej, która będzie nie tylko funkcjonalna, ale także bardzo wygodna.

Wyrzynarki akumulatorowe i inne narzędzia, zasilane bateryjnie

To doskonałe rozwiązanie, kiedy nie zawsze ma się dostęp do źródła prądu, często przechodzi z narzędziami z miejsca na miejsce lub pracuje na wysokościach. Warto jednak mieć na uwadze rodzaj wykonywaj pracy. Wyrzynarki akumulatorowe festool idealnie się sprawdzą podczas pracy na dużych powierzchniach, gdzie kabel mógłby ograniczać ruchy, a co gorsza – podchodzić pod linię ciecia. Podobnie w przypadku innych narzędzi, takich ja wiertarki festool – także lepiej zakupić sprzęt z akumulatorem, a najlepiej dwoma wymiennymi, dzięki którym w razie wyczerpania jednego, będzie można kontynuować pracę bez jej przerywania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *